Кошик
279 відгуків
+380638371150
+380987554380
+380953352072

Шатуни для тюнигованых і двигунів спортивних

Тюнінг шатуни для двигуна

26.02.17

Шатуни для тюнигованых і двигунів спортивних

При тюнінгу двигуна збільшенням обсягу - один з кращих способів дає найбільшу прибавку. Треба розуміти, що збільшуючи хід коленвала, але використовуючи стандартні шатуни звичайної довжини, поршні отримують більшу бічну навантаження на спідницю. Це веде до механічних втрат.

Для досягнення максимального ефекту необхідно при збільшенні ходу коленвала збільшувати і висоту шатуна. Використання більш довгих шатунів для тюнінгу потребуватиме виготовлення кованих поршнів з меншою компресійної заввишки. Це викликано тим, що використовуючи більш великий хід коленвала і високі шатуни просто не вистачить висоти блоку циліндрів, щоб вмістити в нього стандартний поршень.
 

шатун для тюнінга двигуна
Якщо хочете досягти високих значень потужності мотора, то важливо користуватися шатунами, виготовленими з кращих матеріалів.

Які шатуни застосовуються для тюнінгу?

Одна з найважливіших речей при підготовці шатунів для тюнінга двигуна — це їх прямизну. Зігнуті, або злегка деформовані шатуни зменшать потужність двигуна, оскільки вони утримують поршень в отворі циліндра під кутом, збільшуючи тертя. Тому перевірка суміщення є обов'язковою операцією при складанні форсованого двигуна.Важливим аспектом конструкції шатуна для тюнінга є вага. Більшість шатунів має великі балансувальні подушки на обох кінцях. Ці подушки можна зменшувати, відповідним чином зменшуючи вагу шатуна. Однак переконайтесь, що на них залишиться достатньо матеріалу, тобто що шатуни можуть бути збалансовані перед остаточною збіркою. Зменшуючи балансувальні подушки і прибираючи зайву вагу, можна зменшити вагу шатуна приблизно на 10%. Це не збільшить потужності двигуна, але поліпшить реакцію на відкривання дросельної заслінки, що поліпшить розгін автомобіля.

Перед тим як шатуни підуть на «обробку», їх потрібно перевірити на наявність поверхневих тріщин. Якщо маєте намір серйозно опрацювати набір шатунів, то рекомендується перевірити їх до і після обробки, для виявлення можливих тріщин поблизу поверхні. Невеликі поверхневі дефекти можуть бути видалені простий шліфуванням. Якщо перевірка виявила наявність серйозних тріщин, то такий шатун потрібно замінити.

Болти шатунів є деталями, на які часто не звертають уваги, але вони дуже критичні для надійності шатунних підшипників. Якщо болти розтягнулися під навантаженням, то затискний ефект буде зменшено і шатун послабить захоплення вкладишів підшипників. Правило вибору просте: купуйте кращі (дорогі) шатунні болти, які тільки можна знайти.

Більш детальну і повну інформацію про товар,його встановлення і заміни супутніх деталей Ви зможете отримати в технічному відділі нашої компанії в телефонному режимі!